X Kontynuuj

Oferty pracy

Jeśli pragną Państwo dołączyć do zespołu pracowników Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A. w Bogdance, prosimy o złożenie aplikacji on-line poprzez wybór jednej z aktualnie zamieszczonych ofert.

Jeżeli natomiast brak jest aktualnie zamieszczonych ofert pracy, lub interesuje Państwa praca w naszej Spółce na stanowisku, na które aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, zapraszamy do złożenia oferty poprzez skorzystanie z alternatywnego formularza aplikacji.

Informujemy, że ze względu na dużą ilość nadsyłanych aplikacji nie odpowiadamy na wszystkie Państwa oferty, a na rozmowy zapraszamy wybranych kandydatów.

O G Ł O S Z E N I E    D O D A T K O W E

UWAGA !!!
REKRUTACJA WEWNĘTRZNA
Tylko dla pracowników LW „Bogdanka” S. A.

Spółka Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A.
poszukuje kandydatów do pracy

na stanowisko
Inspektora na powierzchni
w Oddziale Gospodarki Maszynami

Podstawowe zadania na stanowisku pracy:

  • monitorowania bieżących kosztów utrzymania podstawowych urządzeń górniczych
  • dokonywania bieżących analiz ponoszonych nakładów finansowych na remonty maszyn i urządzeń,
  • opracowywania analiz dla potrzeb innych komórek kopalni,
  • współtworzenia rocznego planu remontów i modernizacji maszyn i urządzeń,
  • nadzorowania remontów maszyn i urządzeń,
  • przygotowanie i nadzorowanie wykonania umów serwisowych,
  • przygotowanie warunków przetargowych,
  • bieżące monitorowanie zamówień na części i podzespoły zamawiane przez oddziały ruchowe LW „Bogdanka”.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności mechanicznej lub elektrycznej
  • staż pracy min. 3 lata,
  • biegła znajomość obsługi komputera, oprogramowania biurowego MS Office,
  • ogólna znajomość urządzeń pracujących w LW „Bogdanka” pozwalająca przeprowadzenie przy współpracy służb ruchowych LW prawidłowej oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń kierowanych do remontu,
  • znajomość procedur związanych z przygotowaniem dokumentów umożliwiających remont urządzeń w firmach zewnętrznych,
  • znajomość procedur związanych z przygotowaniem wymagań przetargowych.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV do dnia 10 lipca 2015 r. w Dziale Rekrutacji i Rozwoju Zasobów Ludzkich /Budynek Cechowni pok. nr 51/.

Z zainteresowanymi osobami skontaktujemy się celem zaproszenia ich na rozmowę kwalifikacyjną.

UWAGA !!!

w
Sekcji Technologiczno – Konstrukcyjnej
(stanowisko na powierzchni)

  • bieżąca aktualizacja w planie ratownictwa sieci ppoż.
  • wykonywanie obliczeń dotyczących zapotrzebowania na wodę do urządzeń zainstalowanych w wyrobiskach dołowych.
  • nanoszenie zmian w sieci ppoż. i odwadniania do mapy obiektowej wyrobisk dołowych.
  • udział w przygotowanie odpowiedniej dokumentacji dotyczącej urządzeń poddozorowych.
  • prowadzenie ewidencji spawaczy zatrudnionych w LW Bogdanka S.A. i firmach wykonujących pracę na jej terenie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • staż pracy min. 3 lat
  • biegła znajomość obsługi komputera, oprogramowania biurowego MS Office.
  • znajomość oprogramowania wspierającego projektowanie 2D i 3D oraz modelowanie informacji, w czasie budowy i eksploatacji wyrobisk p/z – Bentley Microstation, Bentley Map i AutoCad.
  • znajomość systemu rurociągów ppoż. i odwadniania całej kopalni wraz ze zbiornikami głównymi oraz systemami ich zasilania.
  • bardzo dobra znajomość sieci wyrobisk podziemnych LW „Bogdanka” S.A..
  • znajomość przepisów prawa w dziedzinie urządzeń poddozorowych.
  • znajomość procedur związanych z przygotowaniem i aktualizowaniem planu ratownictwa w zakresie ppoż. oraz ewidencji spawaczy i dokumentów z tym związanych.

UWAGA !!!

w
dozorze Oddziału Elektrycznego Przeróbki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności elektrycznej.
  • staż pracy w ruchu L.W. „Bogdanka” S.A minimum 3 lata.
  • prawo jazdy kategorii B.
  • dyspozycyjność /praca w systemie zmianowym/.
  • dobry stan zdrowia.

PONIŻEJ PUBLIKUJEMY OFERTY PRACY LW BOGDANKA S.A.:

brak wyników wyszukiwania

Przejdź do ogólnego formularza aplikacyjnego

Oferty pracy w spółce
LW "BOGDANKA"
Logowanie

Zaloguj się do systemu. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.
Login (adres email):
Hasło:
Zapomniane hasło

Oferty pracy RG Bogdanka

Oferty pracy w spółkach zależnych